16 kwiecień 2021

SZUKASZ STABILIZACJI ZATRUDNIENIA - ZOSTAŃ POMORSKIM POLICJANTEM !!!

fot. KMP w Sopocie
Jeśli chcesz robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilne warunki pracy – już dziś możesz zostać policjantem. Zawód ten cieszy się wysokim zaufaniem obywateli. To praca dla ludzi z pasją, w prestiżowej i państwowej instytucji. Zastanawiałeś się nad pracą w Policji? Zrób kolejny krok i złóż podanie już teraz.
REKLAMA

Służba w Policji daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczna oferta szkoleń resortowych stwarza możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach.

Zostając policjantem, tworzysz ponad 100 - tysięczną formację, pomagającą obywatelom i dbającą o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją. Dużo wymagający i dużo dający w zamian.

Spróbuj, bo naprawdę warto. Być może w ten sposób spełnisz również swoje ukryte marzenia. Policjant to zawód dający wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliłeś pomocy, bywa bezcenna.

Zapraszamy Wszystkich chętnych do składania podań. Każdy, kto złoży podanie, ma ogromne szanse dostać się do służby w Policji. Po ukończeniu kursu podstawowego otrzymasz uposażenie w kwocie 3620 zł netto + dodatek za wysługę lat, natomiast jeśli nie ukończyłeś 26 roku życia otrzymasz uposażenie na poziomie 3940 zł netto + dodatek za wysługę lat.

Tutaj znajdziesz komplet informacji: https://dobor.pomorska.policja.gov.pl/

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać też dzwoniąc pod numer telefonu 723 695 574 lub 607 235 276.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę internetową Komendy Miejskiej Policji w Sopocie lub Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku i zostań jednym z nas!!!

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Sopocie

kiedy
2021-07-10 21:00
miejsce
Opera Leśna, Sopot, Stanisława...
wstęp biletowany
kiedy
2021-07-11 16:00
miejsce
Amfiteatr Tarasów przy Aquaparku,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-07-11 19:00
miejsce
Amfiteatr Tarasów przy Aquaparku,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-07-17 17:00
miejsce
Amfiteatr Tarasów przy Aquaparku,...
wstęp biletowany