15 październik 2020

Ukradł rzeczy i wstawił je do swojego lokalu

Sopoccy kryminalni zatrzymali 40-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież. Śledczy ustalili, że sprawca ukradł dotychczasowemu pracodawcy przedmioty w postaci m.in. ekspresów do kawy, podgrzewaczy, stołów i stolików, a następnie wstawił je do swojego nowo otwartego lokalu. Wczoraj 40-latek usłyszał zarzut za to przestępstwo. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
REKLAMA

Kilka dni temu sopoccy policjanci zostali powiadomieni, że pewien pracownik okradł swojego pracodawcę. Wyjaśniając okoliczności zdarzenia śledczy ustalili, że sprawca z hotelu, w którym dotychczas pracował, ukradł przedmioty, w tym m.in. ekspresy do kawy, pogrzewacze, a także stoły i stoliki, a następnie wstawił je do swojego nowo otwartego lokalu. Ich łączna wartość została wyceniona na ponad 14 tys. zł.

W wyniku prowadzonych działań kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie zatrzymali 40-letniego mężczyznę podejrzanego o tą kradzież i odzyskali skradzione mienie. Mężczyzna został doprowadzony do sopockiej komendy, gdzie na podstawie zebranych dowodów usłyszał zarzut popełnione przestępstwo.

Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
18162
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Sopocie

kiedy
2021-07-10 21:00
miejsce
Opera Leśna, Sopot, Stanisława...
wstęp biletowany