19 kwiecień 2021

Poszukiwany 52-latek najbliższe 3 lata spędzi za kratkami

fot. KMP w Sopocie
Policjanci z Sopotu zatrzymali poszukiwanego 52-latka. Zgodnie z nakazem wystawionym przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu mężczyzna ma do odbycia łączną karę 3 lat i 4 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa kradzieży, uszkodzenia mienia, kierowania gróźb karalnych oraz uchylania się od obowiązku alimentacyjnego. Poszukiwany noc spędził w policyjnym areszcie. Dziś funkcjonariusze przewiozą go do aresztu celem odbycia zasądzonej kary.
REKLAMA

Funkcjonariusze z referatu patrolowo-interwencyjnego sopockiej komendy ustalili miejsce pobytu i zatrzymali poszukiwanego 52-latka. Do zdarzenia doszło w minioną sobotę w godzinach wieczornych na jednej z posesji na terenie Sopotu. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna poszukiwany był przez policjantów z Wrocławia celem ustalenia jego miejsca pobytu i doprowadzenia do najbliższego aresztu śledczego lub zakładu karnego. Zgodnie z nakazem wystawionym przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu 52-latek ma do odbycia łączną karę 3 lat i 4 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa kradzieży, uszkodzenia mienia, kierowania gróźb karalnych oraz uchylania się od obowiązku alimentacyjnego.

Zatrzymany 52-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Dziś funkcjonariusze z wydziału konwojowo-ochronnego doprowadzoną go do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Sopocie

kiedy
2021-07-10 21:00
miejsce
Opera Leśna, Sopot, Stanisława...
wstęp biletowany
kiedy
2021-07-11 16:00
miejsce
Amfiteatr Tarasów przy Aquaparku,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-07-11 19:00
miejsce
Amfiteatr Tarasów przy Aquaparku,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-07-17 17:00
miejsce
Amfiteatr Tarasów przy Aquaparku,...
wstęp biletowany