8 październik 2020

Groził siostrze pozbawieniem życia, a matce spaleniem działki – zarzuty i dozór policyjny dla sprawcy

Sopoccy kryminalni zatrzymali 42-letniego sprawcę, który groził siostrze pozbawieniem życia i uszkodzeniem jej ciała. Mężczyzna groził też swojej matce, że spali jej działkę znajdującą się na terenie ogródków działkowych. Sprawca trafił do policyjnego aresztu i na podstawie zebranych dowodów usłyszał zarzuty. Prokurator po przesłuchaniu zastosował wobec niego dozór policyjny, zakaz kontaktowania się z bliskimi i nakaz opuszczenia mieszkania.
REKLAMA

W miniony wtorek sopoccy kryminalni zatrzymali 42-letniego mieszkańca Sopotu, który groził swoim bliskim. Funkcjonariusze ustalili, że sprawca dzień wcześniej wszczął awanturę w mieszkaniu, w trakcie której groził swojej siostrze pozbawieniem życia i uszkodzeniem jej ciała. Oprócz tego groził też matce, że spali jej działkę znajdującą się na terenie ogródków działkowych.

Zatrzymany przez kryminalnych mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Jest on znany policjantom, w przeszłości był karany za zniesławienie i obowiązuje go do lutego 2022 roku zakaz wstępu na imprezy masowe. Na podstawie zgromadzonych dowodów 42-letni mieszkaniec Sopotu usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury na dalsze czynności procesowe. Prokurator po przesłuchaniu podejrzanego zastosował wobec niego dozór policyjny, zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonych oraz nakaz opuszczenia lokalu.

Za kierowanie gróźb karalnych grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
18162
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Sopocie

kiedy
2021-07-10 21:00
miejsce
Opera Leśna, Sopot, Stanisława...
wstęp biletowany