Drogowcy zapowiadają utrudnienia na Obwodnicy Trójmiasta

zdjęcie: Drogowcy zapowiadają utrudnienia na Obwodnicy Trójmiasta / pixabay/723639
W środę do późnych godzin wieczornych i w nocy ze środy na czwartek na Obwodnicy Trójmiasta (S6) prowadzone będą prace przy bramownicach. Należy się spodziewać utrudnień w ruchu pojazdów.
REKLAMA

Mateusz Brożyna z gdańskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformował, że w środę na Obwodnicy Trójmiasta (S6) na jezdni w kierunku Łodzi w godzinach od 17 do 19 zajęty zostanie pas awaryjny między węzłami Gdańsk Szadółki i Gdańsk Kowale, natomiast w godzinach od 23 do 1 w czwartek zajęty zostanie pas prawy między węzłami Gdańsk Kowale i Gdańsk Południe.

Utrudnień na Obwodnicy Trójmiasta należy się także spodziewać na jezdni w kierunku Gdyni. Jak przekazał Mateusz Brożyna, w godzinach od 20 do 22 nastąpi zajęcie pasa prawego między węzłami Gdańsk Południe i Gdańsk Kowale, natomiast w godzinach od 22 do 23 zajęty zostanie pas prawy między węzłami Gdańsk Kowale i Gdańsk Szadółki.

"Wszystkie utrudnienia mają związek z pracami przy bramownicy" – wyjaśnił przedstawiciel GDDKiA w Gdańsku. (PAP)

autor: Dariusz Sokolnik

dsok/ jann/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Sopot
9.2°C
wschód słońca: 06:45
zachód słońca: 17:12
Koronawirus
pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Sopocie

kiedy
2024-02-29 20:00
miejsce
SPATiF, Sopot, ul. Bohaterów Monte...
wstęp biletowany
kiedy
2024-03-08 18:00
miejsce
M15 Restaurant Bar & Sauny,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-03-08 20:00
miejsce
Story Disco Club, Sopot, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2024-03-16 12:00
miejsce
Szkoła Podstawowa im. ks. prałata...
wstęp biletowany