1 styczeń 2023

Trzy osoby zatrzymane w związku ze śmiercią rocznej dziewczynki

zdjęcie: Trzy osoby zatrzymane w związku ze śmiercią rocznej dziewczynki / fot. PAP
fot. PAP
Trzy osoby zostały zatrzymane w związku ze śmiercią rocznej dziewczynki w Wejherowie. Na poniedziałek zaplanowano sekcję zwłok dziecka - przekazała Prokuratura Okręgowa w Gdańsku.
REKLAMA

Jak informuje RMF FM ciało dziecka znaleźli wezwani na miejsce ratownicy medyczni. „Zatrzymano rodziców dziewczynki: 29-letnią kobietę i 41-letniego mężczyznę, a także ich 43-letniego sąsiada. Mężczyzna pił alkohol razem z ojcem dziecka i może mieć związek ze sprawą” – przekazało RMF FM.

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, prok. Grażyna Wawryniuk powiedziała w rozmowie z PAP, że prokuratura została powiadomiona o zdarzeniu w niedzielę. „Nie żyje roczna dziewczynka. Trzy osoby zostały zatrzymane, w tym rodzice dziecka. Na jutro zaplanowana jest sekcja zwłok. Będziemy wyjaśniać, co się stało” – wskazała. (PAP)

autor: Dariusz Sokolnik

dsok/ mhr/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Sopot
-3.3°C
wschód słońca: 07:19
zachód słońca: 16:40
Koronawirus
pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Sopocie

kiedy
2023-02-14 18:00
miejsce
M15 Restaurant Bar & Sauny,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-14 20:00
miejsce
M15 Restaurant Bar & Sauny,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-18 18:00
miejsce
Teatr Nieduży - rezydent Teatru...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-25 21:00
miejsce
M15 Restaurant Bar & Sauny,...
wstęp biletowany